Restaurante La Cilla

Restaurante La Cilla to urokliwa restauracja położona w miejscowości Artenara na Gran Canarii, najwyżej położonym mieście wyspy. Jest to miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na swoje gastronomiczne walory, ale także ze względu na spektakularne widoki, które oferuje.

Widokowa restauracja na Gran Canarii

Serwuje
pyszne jedzenie
i niepowtarzalne widoki

Restauracja La Cilla znajduje się w budynku będącym częścią tradycyjnej kanaryjskiej architektury, co dodaje jej dodatkowego uroku. Jednym z największych atutów tej restauracji jest jej lokalizacja – usytuowana jest na skraju klifu, co umożliwia gościom podziwianie zapierającej dech w piersiach panoramy gór i doliny Gran Canarii. Z tarasu restauracji można dostrzec charakterystyczne formacje skalne, takie jak Roque Bentayga i Roque Nublo, a także zachwycające wschody i zachody słońca.

La Cilla słynie z serwowania tradycyjnej kuchni kanaryjskiej, w której wykorzystuje się lokalne produkty najwyższej jakości. Oferuje nie tylko wyśmienite jedzenie, ale także przyjazną i gościnną atmosferę. Wnętrze restauracji jest urządzone w tradycyjnym stylu kanaryjskim, co dodaje jej ciepła i charakteru. Obsługa jest znana ze swojej uprzejmości i profesjonalizmu, co sprawia, że każdy gość czuje się tu mile widziany.

Restaurante La Cilla to doskonałe miejsce na odpoczynek po dniu spędzonym na zwiedzaniu Artenara i okolic. Położenie restauracji sprawia, że jest to idealne miejsce na relaks, delektowanie się pysznymi potrawami i podziwianie niesamowitych widoków. To także świetny punkt startowy lub końcowy dla wędrówek po okolicznych szlakach turystycznych.

Wycieczka do La Cilla

Organizujemy wycieczki jednodniowe uwzględniające widokową restaurację La Cilla, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Restaurante La Cilla.

Gran Canaria

Las Palmas (Vegueta) – Teror – Valleseco – Lanzarote – Mirador Astronomico de Pinios de Galdar – Arteara – Museo Etnográfico Casas Cuevas de Artenara – Restaurante La Cilla – Barranco de la Coruña – Mirador de Montaña Alta

jezyki-naszych-wycieczek
Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂