Zaręczyny i ślub na Gran Canarii

Powiedzcie sobie TAK na Kanarach

Marzy się Wam ślub inny niż wszystkie? Bez narzekań najbliższych na za słoną zupę, ciepły alkohol czy złą muzykę? Chcecie wziąć ślub we własnym towarzystwie – tylko we dwoje lub z najbliższą rodziną i przyjaciółmi? To co najlepsze Macie w zasięgu ręki.

Ślub na wyspie Gran Canaria

Oferujemy niezapomniane chwile na przepięknej wyspie Gran Canarii. Ślub na plaży, w górach czy też przy zachodzie słońca. Oprócz tego możemy również zaoferować wybrane i sprawdzone przez nas scenerie na oświadczyny, również na naszym jachcie motorowym lub żaglowym. Zabierzemy Was w najładniejsze zakątki naszym autem byście czuli się jak najlepiej zaopiekowani.

Załatwiamy za Was wszelkie formalności: zorganizujemy kwiaty, tort, muzykę ze wszystkimi szczegółami. Załatwimy za Was wszystko abyście mogli delektować i cieszyć Tym przepięknym i najważniejszym dla Was dniem.

Nasz team małżeński powstał w ten sam sposób i dobrze wiemy jak to cudowne jest przeżywać te najważniejsze chwile wiedząc, że mamy oparcie w profesjonalistach. Teraz chcemy się tym samym dzielić z wami, dlatego Zapraszamy.

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Chętnie odpowiemy na każde pytanie! :)

Oferta prania dywanów w Krakowie i okolicy

Zaręczyny i ślub za granicą, na Wyspach Kanaryjskich

Gran Canaria 4 You to nie tylko znane, lokalne biuro turystyczne z siedzibą na wyspie Gran Canaria. To również, a może i przede wszystkim, specjaliści od organizacji zaręczyn i ślubów za granicą, a precyzyjniej na Wyspach Kanaryjskich. 

Sami jesteśmy najlepszym dowodem na to, że ślub za granicą jest magiczny. To właśnie w ten sposób powiedzieliśmy sobie TAK i weszliśmy w szczęśliwy związek małżeński. Organizacją całego wydarzenia zajęliśmy się wówczas samodzielnie. Nie było to dla nas trudne, gdyż mieliśmy w tym duże doświadczenie – prowadziliśmy wówczas firmę specjalizującą się w organizacji ślubów i wesel w Polsce. Oczarowani pięknem Wysp Kanaryjskich, a w szczególności Gran Canarią, po kilku latach od ślubu zdecydowaliśmy się na wyjazd z Polski i wspólne życie w Hiszpanii. 

Choć nasze biuro w Gran Canarii istnieje od połowy 2023 roku, to na swoim koncie mamy pierwsze organizacje zaręczyn (wszystkie zakończone sukcesem! :) ) oraz śluby na plaży. Nasi klienci doceniają nasze doświadczenie wyniesione z Polski, znajomość przepisów obowiązujących na Gran Canarii i lokalnej społeczności oraz zaangażowanie, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i zaręczyny lub ślub odbyły się dokładnie tak, jak wymarzyli sobie to nasi klienci.