O firmie Gran Canaria 4 You

Poznaj nas!

Nasza firma, to można powiedzieć „rodzinny interes” i tak też podchodzimy do tego co robimy. Nie organizujemy atrakcji dla kilkunastoosobowych grup (wyjątkiem są wesela). Chcemy, abyście poczuli się jak na wycieczce z przyjaciółmi, a nie z biurem podróży. Nie działamy schematami, zawsze dostosowujemy się do potrzeb i preferencji naszych klientów. Chcemy, aby Wasze wakacje były wyjątkowe i inne, niż te spędzone na plaży, czy hotelowym basenie. Gwarantujemy niezapomniane chwile i cudownie spędzony czas.

Nasz zespół

Jesteśmy małżeństwem, które pochodzi z dwóch różnych krańców Polski – z Pomorza i ze Śląska. Mimo, że naszą największą pasją, która nas połączyła są samochody amerykańskie, to już po pierwszym przyjeździe na Gran Canarię zakochaliśmy się w jej krajobrazie oraz możliwościach jakie daje. Od razu zaczęliśmy zgłębiać wiedzę o wyspie oraz jej historii, aby móc przekazywać ją w ciekawy i nie zanudzający sposób. Dzięki zdolnościom organizacyjnym Karoliny oraz wiedzy, jaką Wojtek nabył po 20 latach prowadzenia działalności w Polsce, stworzyliśmy rodzinny interes na wyspie. Naszą pasje i zauroczenie Gran Canarią chcemy przekazywać naszym klientom, bo wiemy, że jest ona tego warta.

gran canaria 4 you nasz zespół

Karolina – wykwalifikowany organizator imprez ślubnych oraz eventów. Od wielu lat zapalona podróżniczka.

Już jako nastolatka zajmowała się organizacją jednego z największych eventów motoryzacyjnych w Polsce. Tuż po ukończeniu Technikum Hotelarskiego w Bielsku-Białej wiedziała, że jej dalszą drogą będzie organizowanie niezapomnianych chwil dla jej klientów.

Wojtek – wykwalifikowany trener personalny i dietetyk. Przez wiele lat prowadził swój catering dietetyczny w Polsce.

Dzięki wyszkoleniu przez najlepszych polskich żeglarzy, zabierze was w podróż pełną wrażeń po wybrzeżu Gran Canarii. Natomiast wiedzę jaką posiadł o wyspie, zaskoczy niejednego dociekliwego klienta.

Co nas wyróżnia?

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Chętnie odpowiemy na każde pytanie! :)