Temisas

Temisas to mała, klimatyczna wioska usytuowana na południowym wschodzie wyspy Gran Canaria, niedaleko wioski Agüimes. Wyróżnia ją zachowana architektura wiejska, charakteryzująca się niskimi budynkami z ręcznie wzniesionymi murami, które zostały pokryte wapnem lub gipsem.

Klimatyczna wioska Temisas

Poznaj osobiście
miejsce tradycyjnej
osady kanaryjskiej

Dachy w Temisas są dwuspadowe lub czterospadowe i są pokryte dachówką w stylu mnich-mniszka. Rząd Wysp Kanaryjskich określił to miejsce tytułem Tradycyjnej Osady Kanaryjskiej z uwagi na jego fascynujące dziedzictwo kulturowe. Temisas to idealne miejsce do rozkoszowania się urokami wiejskiego życia na Wyspach, a także do podziwiania zapierających dech w piersi krajobrazów i malowniczych widoków na otaczające wzgórza i doliny.

Wycieczka do Temisas

Organizujemy wycieczki jednodniowe do Temisas, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Temisas.

Gran Canaria

Mirador Astronómico de la Degollada de las Yeguas – Finca Canarias Aloe Vera – Fataga – Roque Nublo – Mirador del Pico de las Nieves – Ayacata – Temisas – Barranco de las Vacas – Barranco de Guayadeque – Casa Cueva Canaria

jezyki-naszych-wycieczek
Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂