Poema del Mar Aquarium

Poema del Mar Aquarium to duże oceanarium zlokalizowane w stolicy Gran Canarii – w Las Palmas. Umożliwia podziwianie ryb o różnej wielkości i innymi zwierząt morskich. Na miejscu można również skorzystać z oferty restauracji.

Oceanarium na Gran Canarii

3 strefy
ryby z całego świata
zagrożone gatunki

Poema del Mar Aquarium to oceanarium podzielone na trzy strefy: Dżungla, Głęboki Ocean, Rafa. Od 2017 roku zachwyca nie tylko najmłodszych, ale również ich opiekunów.

Poema del Mar to coś więcej niż atrakcja turystyczna. Od samego początku, założeniem właścicieli była ochrona i utrzymanie gatunków zagrożonych z Czerwonej Listy Gatunków Zagrożonych Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody (IUCN). W oceanarium można obserwować gatunki słodko, jak i słonowodne z każdego zakątka świata.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek-niedziela: 9:30-17:30

Ceny biletów

  • Dorośli i dzieci w wieku 11+ lat – 27 euro
  • Dzieci w wieku 4-11 lat – 18,50 euro

Istnieje możliwość kupienia biletów z lunchem w postaci przystawki, głównego dania, deseru oraz napoju w cenie. Wówczas ceny kształtują się następująco:

  • Dorośli – 43,90 euro
  • Dzieci – 29,50 euro

Wycieczka do oceanarium Poema del Mar

Organizujemy wycieczki jednodniowe do oceanarium Poema del Mar, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Poema del Mar Aquarium.

Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂