Mirador del Pico de Las Nieves

Mirador del Pico de Las Nieves jest najwyższym punktem widokowym na wyspie Gran Canaria, doskonale oddającym esencję tego miejsca i umożliwiającym odczuwanie jego wyjątkowej atmosfery.

Punkt widokowy Mirador del Pico de Las Nieves

Widokowy taras
odsłania skarby
Gran Canarii

Znajduje się on w samym sercu wyspy, na imponującej wysokości 1949 metrów. Stojąc w tym punkcie, roztacza się przed nami zapierający dech w piersiach widok na obszar Gran Canarii, który został zapisany na liście UNESCO jako Rezerwat Biosfery. Nasze oczy rozkoszują się przepięknymi krajobrazami wąwozów o stromych zboczach. Te fascynujące formacje skalne są pokryte bujną roślinnością, a nietypowe kształty neków dodają temu miejscu tajemniczego uroku. 

Jednak to nie wszystko, co Mirador del Pico de Las Nieves ma do zaoferowania. Jest również znany z niesamowitych zachodów słońca nad morzem chmur. Wystarczy wsiąść do samochodu, aby dotrzeć na szczyt i być świadkiem tego spektaklu natury. Po przybyciu na miejsce, nasze oczy zostaną skierowane na zachód, gdzie otwiera się przed nami kamienne półkole, zapewniające doskonałe widoki na zachodzące słońce. Bez przeszkód, możemy podziwiać piękno tego momentu. Co ciekawe, pochmurne dni również oferują niezwykłe wrażenia, gdyż wtedy Gran Canaria i Teneryfa zdają się unosić na tle morza chmur.

Mirador del Pico de Las Nieves to miejsce, które zapada w pamięć każdemu odwiedzającemu. Pozwala ono nie tylko poczuć wyjątkową atmosferę wyspy Gran Canaria, ale także delektować się niesamowitymi widokami, które są prawdziwym hołdem dla piękna natury.

Wycieczka na Mirador del Pico de Las Nieves

Organizujemy wycieczki jednodniowe na punkt widokowy Mirador del Pico de Las Nieves, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Pico de Las Nieves.

Gran Canaria

Mirador Astronómico de la Degollada de las Yeguas – Finca Canarias Aloe Vera – Fataga – Roque Nublo – Mirador del Pico de las Nieves – Ayacata – Temisas – Barranco de las Vacas – Barranco de Guayadeque – Casa Cueva Canaria

jezyki-naszych-wycieczek
Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂