Fataga

Fataga to urokliwa wioska w południowej części Gran Canarii. Już z drogi prowadzącej do niej można podziwiać zapierające dech w piersiach góry, które wspaniale komponują się z malowniczym krajobrazem tego miejsca. Domki w Fatadze są zachowane w tradycyjnym kanaryjskim stylu, malowane na biało, co dodaje im uroku i charakteru. Wąskie uliczki zapraszają do spacerów i odkrywania kolejnych zakątków tego czarującego miejsca.

Urokliwa wioska Fataga

Rozkoszuj się
obfitością kolorów
i zapachów

Co wyróżnia Fatagę? Obfitość kwiatów, które zdobią wioskę. Bogactwo kolorów i zapachów tworzy niesamowitą atmosferę, a obecność gaju palmowego i sosnowego dodaje naturalnego piękna temu miejscu. Góry otaczające Fatagę stanowią imponującą scenerię, która przyciąga wzrok i pozwala delektować się widokami godzinami.

Spokojna i sielankowa atmosfera Fatagi sprawia, że można tam odpocząć i zrelaksować się. Mieszkańcy wioski są przyjaźni i serdeczni, co dodatkowo podkreśla urok tego miejsca. Można spacerować po wąskich uliczkach, podziwiać piękno architektury i cieszyć się ciszą i spokojem, które tutaj panują.

Fataga jest prawdziwą perełką wśród gór Gran Canarii. To miejsce, gdzie można oderwać się od codzienności i cieszyć się pięknem natury. Niezależnie od tego, czy spędzisz tam krótką chwilę czy dłuższy czas, Fataga z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia i pragnienie powrotu.

Wycieczka do Fatagi

Organizujemy wycieczki jednodniowe do wsi Fataga, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Fatagę.

Gran Canaria

Mirador Astronómico de la Degollada de las Yeguas – Finca Canarias Aloe Vera – Fataga – Roque Nublo – Mirador del Pico de las Nieves – Ayacata – Temisas – Barranco de las Vacas – Barranco de Guayadeque – Casa Cueva Canaria

jezyki-naszych-wycieczek
Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂