Bodega Los Berrazales

Bodega Los Berrazales znajduje się w samym sercu malowniczego Agaete. Jest to jedyna w Europie plantacja kawy. To magiczne miejsce, gdzie można doświadczyć wyjątkowych smaków i aromatów. Przechodząc przez pomarańczowy sad, z widokiem na majestatyczne góry, odkrywa się tę unikalną plantację.

Plantacja kawy Bodega Los Berrazales

Dosłownie poczuj
smak i czar
Gran Canarii

Podczas wizyty w Bodega Los Berrazales można poznać proces uprawy kawy, zobaczyć drzewka kawowe z niedojrzałymi owocami. Zapach palonej kawy unosi się w powietrzu, a degustacja przynosi prawdziwą eksplozję smaków. W lokalnej restauracji serwowane są niezwykłe dżemy z kawy, wino z winogron rosnących nad głowami i inne specjały. To miejsce jest prawdziwym rajem dla koneserów. 

Bodega Los Berrazales oferuje nie tylko smakowe doznania, ale także przygodę z naturą. Spacerując po plantacji, można obserwować imponującej wielkości motyle, słuchać śpiewu kanarków i otoczyć się bujną roślinnością. To niezapomniane doświadczenie, które łączy piękno przyrody z unikalnymi smakami regionu.

Agaete wzbogaca się o obecność Bodega Los Berrazales, które przyciąga turystów, poszukujących nie tylko relaksu nad oceanem, ale również autentycznych doznań kulinarnej podróży. To miejsce, gdzie pomarańczowy sad i plantacja kawy harmonijnie łączą się z lokalnym klimatem i historią, tworząc niepowtarzalne i niezapomniane chwile dla wszystkich odwiedzających.

Wycieczka do Bodega Los Berrazales

Organizujemy wycieczki jednodniowe do palarni kawy Bodega Los Berrazales, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Bodega Los Berrazales.

Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂