Legalnie działające biuro wycieczek na wyspie Gran Canaria w Hiszpanii. Zapraszamy do współpracy!

kontakt

Zapisz się na wycieczkę!
Zadzwoń: +48 530 000 257

Barranco de las Vacas

Eksploracja Wąwozu Las Vacas na Gran Canarii jest niezwykłym przeżyciem, które można porównać do słynnego Wielkiego Kanionu Kolorado w Stanach Zjednoczonych, jednak znajduje się na terenie Hiszpanii. Ten wąwóz jest znany ze swoich kolorowych formacji tufowych, które nadają mu imię „Kolorowe tufy wąwozu Las Vacas”. To wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić, szczególnie jeśli planujesz podróż po południowo-wschodniej części wyspy Gran Canaria.

Krowi Wąwóz Las Vacas

Niezwykłe przeżycie
na wzór słynnego
kanionu w Kolorado

Podczas eksploracji Wąwozu Las Vacas możesz oczekiwać zapierających dech w piersiach krajobrazów i różnorodnych odcieni. Chociaż to miejsce jest mniej znane niż Wielki Kanion Kolorado, nie oznacza to, że jest mniej imponujące. Przeciwnie, zaskoczenie tym, co tam zobaczysz, może być imponujące.

Jednak zanim wyruszysz na spotkanie z przygodą, ważne jest aby być dobrze poinformowanym. Pamiętaj – bezpieczeństwo ponad wszystko. Wąwóz Las Vacas może być wymagający, więc warto zaznajomić się z trudnościami wspinaczkowymi. Będąc dobrze przygotowanym, będziesz mógł cieszyć się tym pięknym miejscem w pełni. 

Wizyta w wąwozie Las Vacas na Gran Canarii to niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie na długo w pamięci. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat tego fascynującego miejsca, służymy pomocą.

Wycieczka do Barranco de las Vacas

Organizujemy wycieczki jednodniowe do Krowiego Wąwozu Barranco de las Vacas, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Barranco de las Vacas.

Gran Canaria

Mirador Astronómico de la Degollada de las Yeguas – Finca Canarias Aloe Vera – Fataga – Roque Nublo – Mirador del Pico de las Nieves – Ayacata – Temisas – Barranco de las Vacas – Barranco de Guayadeque – Casa Cueva Canaria

jezyki-naszych-wycieczek
Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂