Barranco de Guayadeque

Barranco de Guayadeque na Gran Canarii to prawdziwy klejnot przyrody. Ten głęboki wąwóz, usytuowany na południowo-wschodnim krańcu wyspy, zachwyca swoim niezwykłym pięknem. Podczas podróży przez wąwóz można cieszyć się przepięknymi widokami, otaczającymi go bujną roślinnością oraz spektakularnymi formacjami skalnymi. To nie tylko miejsce dla miłośników natury, ale również dla entuzjastów historii i kultury.

Wąwóz Guayadeque

Podróż w czasie
Domy wykute w skale
Wązów pełen zagadek

Wąwóz Guayadeque był bowiem zamieszkiwany przez Guanczów, rdzenną ludność Wysp Kanaryjskich. Odnajdujemy tam ślady ich obecności w postaci wykutych w skale domów, które stanowią świadectwo ich tradycji i życia w tym regionie.

Wizyta w Barranco de Guayadeque to prawdziwa podróż w czasie, która pozwala na odkrycie tajemnic przeszłości i jednocześnie cieszenie się niesamowitą przyrodą. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na przejażdżkę autem, rowerową wyprawę czy pieszą wędrówkę, ten wąwóz zapewni niezapomniane wrażenia i wyjątkowe doświadczenie związane z pięknem Gran Canarii.

Wycieczka do Barranco de Guayadeque

Organizujemy wycieczki jednodniowe do wąwozu Barranco de Guayadeque, połączone ze zwiedzaniem innych atrakcji turystycznych Gran Canaria. Poniżej prezentujemy aktualną ofertę wycieczek obejmujących Barranco de Guayadeque.

Gran Canaria

Mirador Astronómico de la Degollada de las Yeguas – Finca Canarias Aloe Vera – Fataga – Roque Nublo – Mirador del Pico de las Nieves – Ayacata – Temisas – Barranco de las Vacas – Barranco de Guayadeque – Casa Cueva Canaria

jezyki-naszych-wycieczek
Gran Canaria

Wycieczka z przewodnikiem po Gran Canarii dopasowana do Twoich oczekiwań

jezyki-naszych-wycieczek

Masz pytania?

Potrzebujesz uzyskać więcej informacji o niniejszej atrakcji turystycznej? Dzwoń lub pisz na WhatsApp. Pomożemy! 🙂